Drzwi zewnętrzne Aluminiowe

Aliplast

Energooszczędność

3-komorowy system zapewnia bardzo wysoką izolację cieplną

Trwałość

Drzwi odporne na odkształcenia i warunki atmosferyczne

Bezpieczeństwo

Drzwi mogą być wykonane jako antywłamaniowe do klasy RC3

Sprawdź naszą ofertę! Napisz: [email protected] 

Drzwi zewnętrzne aluminiowe

Drzwi aluminiowe doskonale nadające się do domów jednorodzinnych, budownictwa pasywnego, obiektów publicznych lub przemysłowych. Ich konstrukcja sprawia, że są jednymi z najcieplejszych oraz najbezpieczniejszych. Są bardzo wytrzymałe na intensywną eksploatację czy niekorzystne warunki pogodowe. Nie poddają się odkształceniom czy wypaczeniom. Nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych czy konserwacyjnych co sprawia, że są praktycznie bezproblemowe. Kolejną zaletą drzwi aluminiowych jest ich nowoczesny wygląd, podkreślający formę całego budynku.

Zalety

  • Doskonała izolacyjność cieplna i ochrona przed hałasem
  • Odporność na odkształcenia
  • Doskonała trwałość produktów
  • Szerokie możliwości kształtowania wyglądu
  • Najnowsze mechanizmy zamykające dla wymagających
Drzwi zewnętrzne aluminiowe

Drzwi Superial

Superial to 3-komorowy system drzwiowy z przekładkami termicznymi posiadający wysokie parametry izolacyjne. System umożliwia podwyższenie izolacyjności cieplej o 0.2 - 0.4 W/m²K dzięki zastosowaniu wkładów termoizolacyjnych wsuwanych pomiędzy przekładki termoizolacyjne. Współczynnik Izolacji termicznej z zastosowanymi wkładami wynosić Uf = 1,36 w/m²K. Drzwi charakteryzują bardzo dobre właściwości antywłamaniowe poprzez zlokalizowanie zamku daleko od strony zewnętrznej. Istnieje możliwość zastosowania izolowanego termicznego progu, możliwego do demontażu po zamontowaniu drzwi w otworze. Grubość zabudowy systemu to 75 mm. Dostępna jest szeroka gama kolorystyczna - paleta RAL, kolory strukturalne oraz kolory drewnopodobne.

Drzwi zewnętrzne aluminiowe

Drzwi Imperial

3-komorowy system drzwiowy z przekładkami termicznymi o wysokich parametrach izolacyjnych. W systemie została zastosowana przekładka termiczna z poliamidu o szerokości 24 mm mająca na celu dodatkowo zwiększyć wytrzymałość mechaniczną komory zewnętrznej i wewnętrznej profilu. Izolacyjność termiczna w systemie Imperial wynosi Uf = 1.67 W/m²K. Drzwi charakteryzują bardzo dobre właściwości antywłamaniowe poprzez zlokalizowanie zamku daleko od strony zewnętrznej. System posiada rozwiązanie zapobiegające przytrzaśnięciu palców. Istnieje możliwość zastosowania izolowanego termicznego progu, możliwego do demontażu po zamontowaniu drzwi w otworze. Grubość zabudowy systemu to 74 mm. Dostępna jest szeroka gama kolorystyczna - paleta RAL, kolory strukturalne oraz kolory drewnopodobne.

Drzwi zewnętrzne aluminiowe

Drzwi Star

Nowoczesny 3-komorowy system drzwi aluminiowych o bardzo dobrej izolacji termicznej dedykowany do budownictwa pasywnego. W drzwiach zastosowano przekładkę termiczną o grubości 45 mm, która stanowi niezawodną barierę termiczną dodatkowo wzmacnia konstrukcję. Izolacyjność termiczna w wynosi Uf = 1.21 W/m²K przy grubości zabudowy systemu równej 99 mm. Dostępna jest opcja okucia drzwi systemem zawiasów rolkowych o bardzo dużej nośności. Zastosowano innowacyjny system odprowadzenia wody z konstrukcji (brak widocznych elementów zaślepiających otwory odwodnieniowe). Dostępna jest szeroka gama kolorystyczna - paleta RAL, kolory strukturalne i kolory drewnopodobne.

Co to jest wypełnienie drzwiowe?

Konstrukcja drzwi jest bardzo podobna do konstrukcji okiennej, z tą różnicą, że miejsce szyby z konstrukcji okiennej zajmuje w drzwiach panel drzwiowy noszący nazwę wypełnienia drzwiowego. Drzwi zewnętrzne składają się zasadniczo z ramy drzwi, ramy skrzydła drzwiowego, klamki/pochwytu, zawiasów oraz wypełnienia drzwiowego.

Wypełnienie wsadowe

Wypełnienie wsadowe - rama skrzydła jest widoczna

Wypełnienie nakładkowe

Wypełnienie nakładkowe- rama skrzydła jest niewidoczna

Wypełnienia drzwiowe

Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane przez klientów wzory drzwi podzielone na czterech linie stylistyczne. Istnieje możliwość stworzenia wypełnienia drzwiowego własnego projektu.

Drzwi Wypełnienie 1001

Model: 1001

Drzwi Wypełnienie 1002

Model: 1002

Drzwi Wypełnienie 1004

Model: 1004

Drzwi Wypełnienie 1008

Model: 1008

Drzwi Wypełnienie 1009

Model: 1009

Drzwi aluminiowe 1010

Model: 1010

Drzwi Wypełnienie 01-11

Model: 01-11

Drzwi Wypełnienie 02

Model: 02

Drzwi Wypełnienie 02-14

Model: 02-14

Drzwi Wypełnienie 03

Model: 03

Drzwi Wypełnienie 06

Model: 06

Drzwi Wypełnienie 08-11

Model: 08-11

Drzwi Wypełnienie 10-12

Model: 10-12

Drzwi Wypełnienie 10-14

Model: 10-14

Drzwi Wypełnienie 11

Model: 11

Drzwi Wypełnienie 168

Model: 168

Drzwi Wypełnienie 250

Model: 250

Drzwi Wypełnienie 530

Model: 530