EFFRA Okna z Wrocławia

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy doradztwo techniczne, bezpłatny pomiar i wycenę, transport produktów, profesjonalny montaż oraz serwis pogwarancyjny.

Krótki czas realizacji

Najkrótszy czas realizacji to 14 dni roboczych. Czas realizacji jest uzależniony od zamówionych produktów i ich konfiguracji.

Doświadczenie, jakość, technologia

Zaczynaliśmy w 2003 r. jako firma montażowa. Chętnie dzielimy się wiedzą zdobytą przez te lata. Dbamy o najwyższą jakość usług wykorzystują sprawdzone i niezawodne technologie.

Gwarancja

Udzielamy 5-letniej gwarancji na zamówioną stolarkę okienną oraz 2 letniej na montaż.

O nas

Jesteśmy Wrocławską firmą zajmującą się sprzedażą oraz montażem stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i Aluminium. Świadczymy usługi głównie we Wrocławiu, okolicach Dolnego Śląska oraz Niemczech.

Zaczynaliśmy w 2003 r. jako firma montażowa, realizując zlecenia w całej Polsce, Niemczech, Francji, Luksemburgu, Szwajcarii. Zdobyte doświadczenie w licznych, niestandardowych realizacjach umożliwia nam bezproblemowe podejście do każdego tematu stolarki otworowej. Oferta przeznaczona jest dla budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego a także w przypadku renowacji.

Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Klientom oferujemy kompleksową obsługę składającą się z doradztwa przy wyborze stolarki i sposobu jej montażu, pomiaru, transportu, montażu docelowego jak i serwisu pogwarancyjnego.

Wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone technologie wiodących producentów. Zapraszamy do kontaktu!

Jak wygląda proces zamówienia?

Kontakt z klientem

Kontaktujemy się telefonicznie a następnie przesyłamy ofertę na adres e-mail.

Umowa

Akceptacja umowy, terminów oraz przesłanie zaliczki na zamówione produkty.

Pomiar

Wykonanie bezpłatnego pomiaru u klienta w celu uniknięcia problemów na etapie montażu.

Montaż

Montaż zamówionych produktów u klienta.