Drzwi zewnętrzne Wrocław

Oferujemy drzwi zewnętrzne renomowanych producentów zachowujące najwyższą jakość, trwałość, wytrzymałość i atrakcyjną cenę. Dostępne są w bogatej gamie wypełnień i elementów dodatkowych. W sprzedaży posiadamy drzwi aluminiowe i plastikowe.

Mamy przyjemność zaprezentować najlepszej jakości drzwi zewnętrzne we Wrocławiu dostępne w wariancie plastikowym i aluminiowym. Drzwi wejściowe od EFFRA charakteryzują się detalicznym wykonaniem, maksymalnym poziomem bezpieczeństwa i trwałością – a to wszystko w cenie, która nie uszczupli przesadnie domowego budżetu. Wybierz drzwi zewnętrzne Wrocław i ciesz się produktami najwyższej jakości w swoim domu!

 

Dostępne warianty wypełnień:

aluminiowe drzwi zewnętrzne z panelem nakładkowym

Wypełnienie nakładkowe obustronne

aluminiowe drzwi zewnętrzne z panelem nakładkowym jednostronnym

Wypełnienie nakładkowe jednostronne

aluminiowe drzwi zewnętrzne z panelem wsadowym

Wypełnienie wsadowe

Drzwi zewnętrzne Aluminiowe

Drzwi wejściowe wykonane z aluminium w wielu aspektach mogą przewyższać zarówno drzwi z tworzywa sztucznego, jak i drewniane. Charakteryzują się one doskonałą izolacyjnością cieplną i akustyczną, co jest wynikiem zastosowania warstwy ocieplającej z pianki poliuretanowej, styropianu lub wełny mineralnej. Dodatkowo cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz stabilnością.

Wybór kierunku otwierania drzwi wejściowych, czyli do wewnątrz lub na zewnątrz, zależy głównie od dostępnego miejsca. Oba rozwiązania mają swoje zalety i ograniczenia. Warto dokładnie zaplanować strefę wejścia w domu i na tej podstawie podjąć decyzję odnośnie sposobu otwierania drzwi zewnętrznych.

Po wyborze odpowiednich drzwi z uwagi na parametry techniczne, czas skupić się na dopasowaniu ich wyglądu. Ważne jest, aby drzwi harmonizowały z elewacją budynku, stolarką okienną oraz wnętrzem domu. Jako producent, oferujemy profesjonalną pomoc w doborze idealnych drzwi aluminiowych, które spełnią oczekiwania naszych klientów pod względem funkcjonalności i estetyki.

 

Więcej informacji

Drzwi aluminiowe

Drzwi zewnętrzne PCV

Nowoczesne drzwi zewnętrzne wykonane z tworzywa sztucznego, takiego jak PCV, prezentują się niezwykle energooszczędnie i charakteryzują się wysoką jakością oraz trwałością, która znacząco przewyższa standardy sprzed kilku lat. Dzięki różnorodności kształtów, wypełnień i profili, dostępnych na rynku, łatwo znaleźć odpowiedni model drzwi dopasowany do indywidualnych potrzeb i gustu każdego właściciela domu czy mieszkania. Jako producent, zobowiązujemy się zapewnić profesjonalną pomoc w doborze idealnych drzwi PCV, spełniających oczekiwania naszych klientów.

Więcej informacji

Drzwi plastikowe

Masz pytania o nasze drzwi?
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz wiadomość. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Numer telefonu 71 725 78 87

Okna PCV Wrocław Mail [email protected]

Wycena drzwi

Zamów bezpłatną wycenę! Wystarczy, że prześlesz nam zestawienie stolarki lub wymiary otworów.

Przejdź do formularza

Drzwi zewnętrzne Wrocław z montażem

Drzwi zewnętrzne, podobnie jak drzwi wewnętrzne, są niezbędnym elementem aranżacyjnym w każdym domu i mieszkaniu. Drzwi zewnętrzne wejściowe powinny wyróżniać się trwałością, ciepłem oraz bezpieczeństwem. Ich głównym celem jest ochrona naszego domu przed włamaniami, stratami ciepła oraz warunkami atmosferycznymi. Ponadto stanowią one swoiste wizytówki budynku. W jaki sposób należy podejść do wyboru odpowiednich drzwi dla naszego mieszkania?

Jedną z kluczowych funkcji drzwi zewnętrznych jest zapewnienie bezpieczeństwa domownikom. Warto zatem zainwestować w solidnie wykonane drzwi, które stanowią skuteczną barierę dla potencjalnych włamywaczy. Kluczowym elementem dobrych drzwi jest wyposażenie ich w zamek z wielopunktowym ryglowaniem, bolce antywyważeniowe, wkładki antywłamaniowe czy solidne zawiasy. Ważne jest także zadbanie o izolację akustyczną oraz współczynnik przenikania ciepła, który jest w dużej mierze zależny od grubości skrzydła, jego wypełnienia, uszczelek oraz progu. Należy również zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonane są drzwi.

Podczas wyboru drzwi zewnętrznych (a także drzwi wewnętrznych) do swojego domu, warto wziąć pod uwagę powyższe kryteria, aby zapewnić sobie nie tylko estetyczny wygląd, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Szukasz drzwi Wrocław? Sprzedaż i montaż drzwi w prywatnych domach to główne usługi salonu internetowego EFFRA.

Drzwi zewnętrzne wejściowe Wrocław

Na rynku dostępne są różne rodzaje, takie jak drzwi PCV, stalowe, klasyczne drewniane, drzwi antywłamaniowe, drzwi bezprzylgowe, matowe lub malowane na wysoki połysk itd. Warto również wspomnieć o renomowanych markach dostarczających rozwiązania drzwiowe oraz akcesoria. Zaliczają się do nich m.in. POL-SKONE, GERDA, DELTA, PORTA czy DRE.

W naszym sklepie EFFRA oferujemy szeroki wybór drzwi aluminiowych oraz plastikowych PCV od najbardziej znanych producentów.

Drzwi zewnętrzne wejściowe Wrocław cena

Sprawdź salon drzwi i usługę montażu na terenie Wrocławia od EFFRA. Gwarantujemy darmową wycenę projektu – będziemy do tego potrzebować szczegółowych wymiarów otworów lub zestawienia stolarki. Nasza oferta kierowana jest do Klientów dysponujących mniejszym lub większym budżetem, dzięki czemu każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Drzwi wejściowe Wrocław

Poniżej znajdziesz nasze podstawowe usługi w zakresie drzwi zewnętrznych:

  • drzwi wejściowe z montażem Wrocław/drzwi zewnętrzne montaż Wrocław/drzwi zewnętrzne wejściowe montaż Wrocław/drzwi zewnętrzne wejściowe Wrocław z montażem/drzwi zewnętrzne Wrocław z montażem/drzwi zewnętrzne z montażem Wrocław;
  • drzwi zewnętrzne w różnych wariantach i kolorach, np. drzwi zewnętrzne antracyt Wrocław/drzwi zewnętrzne wejściowe antracyt Wrocław;
  • profesjonalna, szybka i darmowa wycena projektu – drzwi zewnętrzne wejściowe Wrocław cena/drzwi zewnętrzne Wrocław cena.

Salon EFFRA prezentuje ofertę dostosowaną do oczekiwań wymagających klientów, którym zależy na produktach najwyższej jakości, o ponadczasowej stylistyce. W ofercie znajdziesz więc nie tylko drzwi zewnętrzne oraz drzwi wewnętrzne, ale również inne rozwiązania, jak systemy przesuwne, bramy garażowe, stolarka okienna i wiele więcej. Prezentujemy produkty i systemy do biura, domów oraz mieszkań. Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony najlepszych ekspertów.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej strony internetowej, by poznać wszystkie szczegóły oferty. Skorzystaj z naszych usług już dziś – wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz!