Okna PCV Wrocław | Okna Schuco, Rehau, Aluplast, Salamander | EFFRA

Okna z PCV, plastiku dostępne w naszej ofercie produkowane są w systemach najlepszych producentów. Wyróżnia je najwyższa jakość, trwałość, solidność z zachowaniem atrakcyjnej ceny.

Okna PCV Wrocław – oferujemy okna plastikowe do nowego budownictwa i obiektów, w których potrzebna jest termomodernizacja – wymiana okien na nowe. Szeroki wachlarz systemów okiennych umożliwia dopasowanie najlepszych rozwiązań do oczekiwań i budownictwa klienta. Stolarka PCV dostępna jest w bogatej palecie kolorystycznej. Można ją wyposażyć w bezpieczne pakiety szybowe i okucia antywłamaniowe. W sprzedaży posiadamy Okna Schüco, Okna Rehau, Okna Aluplast i Okna Salamander w systemach o budowie 7 komorowej, 6 komorowej i 5 komorowej. W zależności od wybranego profilu możemy przygotować kompleksową ofertę na pasywne, energooszczędne i tanie okna PCV z montażem. Usługi montażu i wymiany okien realizujemy na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska, a także poza granicami Polski.

Okna PCV Schüco

Plastikowe Okna Schüco to produkty spełniające rygorystyczne wymagania dotyczące efektywności energetycznej, bezpieczeństwa, komfortu i designu. Do ich produkcji wykorzystuje się materiały najwyższej jakości i nowoczesną technologię. Atrakcyjna cena i solidność wykonania sprawiają, że okna Schüco są w ścisłej czołówce rankingu najlepszych okien plastikowych. Okna PCV Schüco dostępne są w bogatej gamie folii dekoracyjnych oraz kolorów AutomotiveFinish (kolorów metalicznych). W zależności od wybranego koloru, rdzeń okna może być w kolorze białym, karmelowym lub grafitowym. Okucia Winkhaus zapewniają najlepszą szczelność, bezawaryjną pracę i wysoki komfort użytkowania okien przez długie lata.

Standardowe wyposażenie okien PCV Schüco:

 • blokada błędnego położenia klamki (okno RU)
 • ciepła ramka międzyszybowa
 • wzmocnienia z ocynkowanej stali zamkniętej
 • mikrowentylacja
 • klamki aluminiowe Schüco

Więcej informacji o oknach Schüco

Schüco jest niemiecką firmą, która zaczęła działać w branży okiennej w latach 50 oferując stolarkę aluminiową. Dynamiczny rozwój firmy umożliwił przeznaczenie wysokich nakładów finansowych na dział badawczy oraz samą technologię wytwarzania systemów okiennych. Do dziś, mimo dynamicznym zmianom w branży, Schüco jest liderem wyznaczającym standardy w budownictwie energooszczędnym.

Okna PCV w systemach Schüco są nowoczesnymi produktami. Każdy z profili został starannie zaprojektowany z myślą o komforcie użytkownika, funkcjonalności i otaczającym nas środowisku. Przywiązanie wagi do najmniejszych detali owocuje produktami o najwyższej jakości. Nowoczesna technologia wykorzystana podczas produkcji profili ma za zadanie dostarczyć produkt, który będzie spełniał oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów z zachowaniem atrakcyjnej ceny. Okna PCV Schüco wyróżniają się bardzo dobrym współczynnikiem: przenikalności cieplej ramy, wodoszczelności, odporności na obciążenie wiatrem. Dostarczana przez nas stolarka okienna w systemach Schüco produkowana jest wedle ściśle określonych norm i materiałów importowanych bezpośrednio Schüco Deutschland.

Warto również wspomnieć, że od 2010 r. do produkcji plastikowych profili Schuco nie stosuje stabilizatorów ołowiu. Metale ciężkie zostały zastąpione związkami na bazie wapnia i cynku. Dzięki temu profile nadają się w 100% do recyklingu i są przyjazne dla środowiska.

okna PCV Living

Okna PCV Schüco Living

Energooszczędne okna plastikowe wyposażone w szklenie trzyszybowe. Profil o budowie 7 komorowej z 3 uszczelkami EPDM.

Więcej informacji

okna PCV CT 70

Okna PCV Schüco CT 70

Uniwersalne okna plastikowe wyposażone w szklenie 2 lub 3-szybowe. Profil o budowie 5 komorowej z 2 uszczelkami EPDM.

Więcej informacji

okna PCV SI 82

Okna PCV Schüco SI 82

Energooszczędne okna plastikowe wyposażone w szklenie trzyszybowe. Profil 6 komorowy z 3 uszczelkami EPDM.

Więcej informacji

Okna PCV Aluplast

Okna plastikowe Aluplast to popularne produkty, które posiadają bardzo dobry stosunek wartości użytkowych do ich ceny. Wysokiej jakości materiały użyte do ich produkcji sprawiają, że stolarka jest solidna i wytrzymała. Okna tego producenta zajmują wysokie pozycje w rankingu okien z PCV. Duża różnorodność profili tego producenta umożliwia dopasowanie okien do charakterystyki każdego budownictwa. Okna dostępne są w dużej palecie kolorystycznej oraz trzech kolorach rdzeni (biały, brązowy i antracytowy). Okna PCV w systemach Aluplast wyposażone są w okucia MACO, które zapewniają wysoki komfort użytkownika oraz optymalny docisk skrzydeł do ramy.

Standardowe wyposażenie okien PCV Aluplast:

 • blokada błędnego położenia klamki (okno RU)
 • aluminiowa ramka międzyszybowa
 • wzmocnienia ze stali otwartej
 • mikrowentylacja

okna PCV 8000

Okna PCV Aluplast 8000

Energooszczędne okna z PCV wyposażone w szklenie trzyszybowe o podwyższonym standardzie bezpieczeństwa. Profil 6 komorowy z 3 uszczelkami.

Więcej informacji

okna PCV 7000

Okna PCV Aluplast 7000

Uniwersalne okna z PCV wyposażone w szklenie dwuszybowe. Profil o budowie 6 komorowej z 2 uszczelkami.

Więcej informacji

okna PCV 5000

Okna PCV Aluplast 5000

Uniwersalne okna z PCV wyposażone w szklenie dwuszybowe o podwyższonym standardzie bezpieczeństwa. Profil 5 komorowy z 3 uszczelkami.

Więcej informacji

okna PCV 4000n

Okna PCV Aluplast 4000+

Ekonomiczne okna z PCV wyposażone w szklenie dwuszybowe. Profil 6 komorowy w ramie i 5 komorowy w skrzydle z 2 uszczelkami.

Więcej informacji

okna PCV 4000

Okna PCV Aluplast 4000

Ekonomiczne okna z PCV wyposażone w szklenie dwuszybowe. Profil o budowie 5 komorowej z 2 uszczelkami.

Więcej informacji

Okna PCV Salamander

Okna plastikowe Salamander to produkty o bardzo dobrych parametrach w przystępnej cenie. Salamander jest mniej popularnym producentem na rynku niż Schuco czy Aluplast. Okna PCV w systemach bluEvolution są trwałe i solidnie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Budowa profilu umożliwia tworzenie przeszkleń z wykorzystaniem szerokich pakietów szybowych. Stolarka dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Okna wyposażone są w okucia MACO zapewniające optymalną szczelność i wysoki komfort użytkowania.

Standardowe wyposażenie okien PCV Salamander:

 • blokada błędnego położenia klamki (okno RU)
 • aluminiowa ramka międzyszybowa
 • wzmocnienia ze stali otwartej
 • mikrowentylacja

okna PCV bluEvolution 92

Okna PCV BluEvolution 92

Energooszczędne okna wyposażone w szklenie trzyszybowe. Profil o budowie 6 komorowej z 3 uszczelkami.

Więcej informacji

okna PCV bluEvolution 82

Okna PCV BluEvolution 82

Energooszczędne okna wyposażone w szklenie trzyszybowe. Profil o budowie 6 komorowej z 3 uszczelkami.

Więcej informacji

Masz pytania o nasze plastikowe okna?
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz wiadomość. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Numer telefonu71 725 78 87

Okna PCV Wrocław Mail [email protected]

Wycena okien

Zamów bezpłatną wycenę! Wystarczy, że prześlesz nam zestawienie stolarki lub wymiary otworów.

Przejdź do formularza