Drzwi tarasowe Wrocław

Okna i Drzwi tarasowe przesuwne są połączeniem funkcjonalności i komfortu użytkowania. Umożliwiają tworzenie dużych, panoramicznych przeszkleń i przestrzeni bez barier. Systemy przesuwne dostępne są z PCV i aluminium.

Okna oraz drzwi tarasowe Wrocław w systemach przesuwnych stanowią połączenie funkcjonalności oraz komfortu użytkowania oraz doskonałego wyglądu. Pozwalają one na kreowanie przeszkleń o znacznych rozmiarach, dających widok na panoramę otoczenia i przepuszczających duże ilości naturalnego światła słonecznego. Mechanizmy ruchome – drzwi przesuwne dostępne są zarówno w wersji wykonanej z PVC, jak i aluminium. Wybierz system drzwi na taras przesuwnych w sklepie EFFRA!

Drzwi tarasowe HST (HS)

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HST to produkty, które zapewniają najwyższy komfort, funkcjonalność i energooszczędność spośród systemów przesuwnych. Dzięki nim możliwe jest tworzenie panoramicznych przeszkleń, które prócz fantastycznego widoku zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczenia. Drzwi tarasowe posiadają doskonałą izolacyjność termiczną i akustyczną dzięki możliwości wyposażenia ich w szeroki pakiety szybowe. Nawet przy dużych gabarytach i ciężkim szkleniu otwieranie, przesuwanie i zamykanie drzwi tarasowych jest bardzo płynne i nie wymaga użycia siły. Ponadto drzwi tarasowe w systemach podnoszono-przesuwnych wyposażone są w niski próg, który umożliwia tworzenie przestrzeni bez barier.

Drzwi tarasowe HS / HST

Drzwi tarasowe Schuco ThermoSlide

Schüco ThermoSlide

System umożliwiający tworzenie bardzo dużych i wysoce energooszczędnych drzwi tarasowych z PCV.

Więcej informacji

Drzwi tarasowe Schuco LivingSlide

Schüco LivIngSlide

System HST o bardzo dobrej efektywności energetycznej umożliwiający tworzenie bardzo dużych drzwi tarasowych z PCV.

Więcej informacji

Drzwi tarasowe Schuco EasySlide

Schüco EasySlide

System drzwi tarasowych HST o dobrych parametrach izolacyjności termicznej do tworzenia dużych konstrukcji przesuwnych z PCV.

Więcej informacji

Drzwi tarasowe Aluplast HST 85

Aluplast HST 85

System HST umożliwiający tworzenie bardzo dużych drzwi tarasowych z PCV o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych.

Więcej informacji

Drzwi tarasowe Salamander EvolutionDrive 82

Salamander evolutionDrive 82

System HST umożliwiający tworzenie dużych drzwi tarasowych z PCV o wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej.

Więcej informacji

Drzwi tarasowe Aluprof MB-77 HS

Aluprof MB-77 HS

System drzwi tarasowych HST z przekładką termiczną do tworzenia wielkogabarytowych konstrukcji z aluminium o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych.

Więcej informacji

Drzwi tarasowe Aliplast Ultraglide

Aliplast Ultraglide

System drzwi tarasowych HST z przekładką termiczną do tworzenia dużych aluminiowych konstrukcji przesuwnych o dobrych parametrach izolacyjnych.

Więcej informacji

Okna tarasowe (HKS / PSK)

Okna tarasowe uchylno-przesuwne (HKS / PSK) to produkty, które są alternatywą dla klasycznych drzwi balkonowych. Umożliwiają tworzenie dużych i funkcjonalnych przeszkleń, które nie zabierają miejsca wewnątrz pomieszczenia podczas ich użytkowania. Ich otwieranie, przesuwanie i zamykanie jest płynne i nie wymaga użycia siły. Za komfortową pracę okien odpowiada wózek jezdny poruszający się po prowadnicy zamocowanej na całej długości ramy i ukrytej pod maskownicą. Okna tarasowe uchylno-przesuwne dostępne są w wersji z progiem wysokim, o tej samej wysokości co ościeżnica. Takie systemy doskonale sprawdzają się w nowym budownictwie, a także podczas termomodernizacji już istniejących obiektów. Okna tarasowe uchylno-przesuwne dostępne są we wszystkich systemach okien PCV.

Okna tarasowe HKS / PSK

Okna tarasowe HKS / PSK

Okna PSK / HKS

Okna tarasowe PSK dostępne są we wszystkich systemach okiennych z PCV z naszej oferty.

Więcej informacji

Okna tarasowe Aluplast Smart Slide

Aluplast Smart Slide

Innowacyjny system okien tarasowych przesuwnych z PCV o bardzo dobrych właściwościach izolacyjnych i wysokim komforcie użytkowania.

Więcej informacji

Masz pytania o nasze tarasowe drzwi przesuwne?
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz wiadomość. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Numer telefonu 71 725 78 87

Okna PCV Wrocław Mail [email protected]

Wyceń drzwi i okna tarasowe

Zamów bezpłatną wycenę! Wystarczy, że prześlesz nam zestawienie stolarki lub wymiary otworów.

Wyślij zapytanie

Drzwi tarasowe przesuwne Wrocław

Duże okno tarasowe przepuszcza duże ilości promieni słonecznych do wnętrza pomieszczenia, z kolei drzwi tarasowe zapewniają możliwość dostępu na zewnątrz, na taras bądź balkon. Istnieje szereg wariantów i systemów okien przeznaczonych do tarasu. Wybór obejmuje modele jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, a nawet trzyskrzydłowe. Na szczególną uwagę zasługują drzwi uchylno-przesuwne (PSK) oraz drzwi podnoszono-przesuwne (HST).

W każdym przypadku takie drzwi balkonowe są całkowicie przeszklone, co wyróżnia je spośród innych rozwiązań. Pełnią one rolę znacznie obszerniejszych okien, które można delikatnie otworzyć w ciepły, wiosenny dzień. Oferują one także opcję wyjścia na taras, gdzie można zasiąść do wspólnego posiłku lub zwyczajnie delektować się ciepłem słonecznych promieni.

Drzwi tarasowe jednoskrzydłowe Wrocław

To jedno z bazowych oraz powszechnie stosowanych rozwiązań, które zdobyło uznanie na przestrzeni wielu lat. Wprowadza naturalne światło do wnętrza i umożliwia swobodne wyjście na balkon lub taras. Pewne ograniczenie pojawia się jednak w kwestii szerokości, gdzie dla pojedynczego skrzydła nie można przekroczyć 100 cm (odczytane w kontekście wysokości drzwi – tego rodzaju plany wymagają dokładnego oszacowania). Rekomendowanym dodatkiem jest mechanizm blokujący balkonowy. Istnieje opcja zastosowania klamki dwustronnej oraz zamka, dzięki czemu otrzymujemy drugie drzwi wejściowe od strony ogrodu.

Drzwi zewnętrzne Wrocław z montażem

Jako pasjonaci i eksperci w zakresie drzwi tarasowych we Wrocławiu posiadamy gruntowną wiedzę na temat tego, na co warto zwracać szczególną uwagę oraz czego należy unikać przy wyborze systemów przesuwnych na taras. Dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi producentami, co gwarantuje nam dostarczanie produktów o najwyższej jakości i niezawodności. Szczególną wagę przykładamy do etapu montażu – zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepsze systemy tarasowe nie zdobią ani nie spełniają pełnej funkcji, jeśli nie zostaną prawidłowo osadzone.

Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych fachowców, których głównym celem jest zapewnienie szybkiego, skutecznego i rzetelnego montażu, zgodnie z normami budowlanymi oraz ustalonymi terminami. W przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zachęcamy do skorzystania z dostępnego formularza kontaktowego lub nawiązania kontaktu poprzez dane telefoniczne lub mailowe. Montaż drzwi tarasowych Wrocław? Wybierz specjalistów z EFFRA!

Drzwi tarasowe antywłamaniowe Wrocław

Bezpieczeństwo w domu to absolutna podstawa. Z tego względu kluczowy jest wybór odpowiednich rozwiązań, np. systemów PSK. Przyczyni się on do efektywnego wzrostu poziomu bezpieczeństwa Twojego mieszkania, oferując przy tym atrakcyjność i funkcjonalność w kontekście okien i drzwi przesuwnych. Dzięki konstrukcjom solidnym i wytrzymałym mechanizmom zabezpieczającym, okna i drzwi przesuwne przy zastosowaniu systemu PSK gwarantują zabezpieczenie przed włamaniem i innymi potencjalnymi zagrożeniami.

Nie pozostawiaj bez nadzoru bezpieczeństwa swojego ogniska domowego – zainwestuj w drzwi przesuwne PSK i zapewnij spokoju oraz bezpieczeństwa sobie oraz swoim najbliższym.

Drzwi tarasowe wejściowe Wrocław

Okna oraz drzwi tarasowe przesuwne stanowią komfortową oraz funkcjonalną propozycję, pozwalającą na harmonijne połączenie przestrzeni mieszkalnej z tarasem i ogrodem. Produkty te pozwalają uzyskać efekt obcowania z otoczeniem naturalnym bez wychodzenia z salonu. Oprócz aspektów estetycznych, okna oraz drzwi tarasowe dostarczają perfekcyjnej izolacji termicznej i dźwiękowej. Co więcej, ich otwieranie nie ogranicza dostępu do przestrzeni użytkowej, co odróżnia je od typowych okien balkonowych.

Oferowane w identycznej palety barw co systemy okienne, drzwi tarasowe Wrocław mogą zostać wyposażone w elementy zabezpieczające przed włamaniem, takie jak okucia i szkło antywłamaniowe. W naszej ofercie znajdują się zarówno okna tarasowe (HKS/PSK), jak i drzwi tarasowe (HS/HST) wykonane z PVC, dostępne w ramach systemów producentów Schuco, Aluplast i Salamander, a także z aluminium w ramach systemów Aluprof.

Drzwi tarasowe ceny Wrocław

W sklepie internetowym EFFRA czekają na Ciebie takie rozwiązania jak:

  • drzwi tarasowe antywłamaniowe Wrocław,
  • drzwi tarasowe jednoskrzydłowe Wrocław,
  • drzwi tarasowe przesuwne Wrocław,
  • drzwi tarasowe wejściowe Wrocław,
  • drzwi tarasowe Wrocław z montażem.

Zastanawiasz się, ile kosztują drzwi tarasowe Wrocław z montażem? Wysokiej jakości drzwi przesuwne mają swoją cenę, ale jest ona jak najbardziej uzasadniona – wynika m.in. z zastosowanych materiałów (np. okna drewniane tarasowe, popularne okna tarasowe PCV, okna plastikowe/drzwi aluminiowe na taras), zajmowanej powierzchni, liczby komponentów, konkretnych parametrów technicznych (takich jak jakość izolacji termicznej i akustycznej) itd. Duże znaczenie ma także system otwierania. Te wszystkie aspekty przekładają się na finalną cenę produktu.

W sklepie internetowym EFFRA dostępne są sprawdzone rozwiązania do domu od najlepszych producentów na rynku. Prezentujemy szeroki wybór drzwi tarasowych aluminiowych oraz plastikowych PCV, które łączą funkcjonalność, najwyższe standardy jakości oraz efektowny wygląd, dopasowany do elewacji i aranżacji wnętrza. Zapoznaj się z naszą ofertą – dostarczamy także inne produkty, jak rolety zewnętrzne i bramy garażowe.

Zobacz nasze porady o przesuwnych drzwiach tarasowych

Drzwi tarasowe przesuwne poradyDrzwi tarasowe przesuwneOkna
29 listopada, 2022

Drzwi tarasowe przesuwne – wszystko co powinieneś o nich wiedzieć

Drzwi tarasowe przesuwne Drzwi przesuwne tarasowe to propozycja dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i…