Rolety zewnętrzne Wrocław

Oferujmy aluminiowe zewnętrzne rolety do nowego oraz już istniejącego budownictwa w systemach producenta Aluprof.

Firma EFFRA to specjaliści w dziedzinie osłon okiennych, w szczególności aluminiowych rolet zewnętrznych różnego rodzaju. Dostarczamy rozwiązania do nowego budownictwa oraz do budynków modernizowanych od najlepszych producentów na rynku. Gwarantujemy kompetentne wsparcie na każdym etapie współpracy – jesteśmy przekonani, że uda nam się przedstawić optymalne rozwiązania, które przypadną do gustu Państwa upodobaniom.

Rolety zewnętrzne Wrocław – dostępne systemy

Zajmujemy się roletami zewnętrznymi kompleksowo, oferując klientom możliwość zakupu konkretnych rozwiązań, a także skorzystania ze wsparcia specjalistów podczas montażu. Doradzamy, czym warto kierować się przy zakupie rolet zewnętrznych – w ten sposób otrzymujesz gwarancję, że w Twoim domu pojawi się produkt spełniający wszystkie oczekiwania domowników.

Prezentujemy następujące rodzaje rolet zewnętrznych.

Zewnętrzne rolety podtynkowe Integro

Rolety zewnętrzne Wrocław – rolety zewnętrzne podtynkowe Integro to doskonały wybór. Są szczególnie polecane dla nowo budowanych domów. Ważne jest, aby już na etapie projektowym zaplanować ich zastosowanie i montaż. Rolety Aluprof SP-E wyróżniają się doskonałą izolacją termiczną, co wynika z faktu, że nie ingerują w konstrukcję okna ani nadproża. Posiadają certyfikat Instytutu Domów Pasywnych w Darmstadt (PHI). Kurtyna rolety składa się z profili wykonanych z wysokiej jakości blachy aluminiowej, wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową.
Zewnętrzne rolety podtynkowe doskonale harmonizują z wyglądem każdej fasady budynku, ponieważ skrzynki są ukryte pod warstwą ocieplenia, a prowadnice i klapy rewizyjne mogą być polakierowane na ten sam kolor co stolarka okienno-drzwiowa. Nie bez znaczenia jest także dostępność serwisowa do rolet. Rewizja rolety znajduje się na zewnątrz budynku, co ułatwia ewentualne prace serwisowe oraz pozwala na estetyczne wykończenie wnęki okiennej od wewnątrz. Rolety zewnętrzne INTEGRO można wyposażyć w system moskitiery. Standardowo posiadają sterowanie ręczne, jednak istnieje możliwość ulepszenia ich poprzez napęd elektryczny.

zewnętrzne rolety podtynkowe integro

Zewnętrzne rolety podtynkowe w systemach SP-E

System rolet SP-E

Rolety ze skrzynkami z blachy aluminiowej, prowadnicami i listwami dolnymi z ekstrudowanego aluminium.

Zewnętrzne rolety podtynkowe naokienne

Nowoczesne rolety zewnętrzne we Wrocławiu? Postaw na rolety podtynkowe naokienne – inaczej rolety zewnętrzne nadstawne, w systemach Aluprof SKT OPOTERM. Są one montowane bezpośrednio na ramie okiennej poprzez specjalne adaptery. Skrzynka wykonana jest z wysokogatunkowej blachy aluminiowej, a dodatkowo ocieplona jest styropianem. System rolet zewnętrznych oznaczony jako SKT oferuje wybór rewizji umieszczonej wewnątrz pomieszczenia, dostępnej od dołu lub od czoła.
Podobnie jak w przypadku rolet podtynkowych Integro, skrzynki rolet nadstawnych są ukryte pod elewacją, a widoczne z zewnątrz elementy, takie jak prowadnice i kurtyny, mogą być dostosowane kolorystycznie do stolarki. Tego typu rolety zewnętrzne mogą zostać wyposażone w moskitiery i standardowo posiadają sterowanie ręczne, ale istnieje opcja wyposażenia ich w napędy elektryczne. Dodatkowo dostępne są także warianty z napędem elektrycznym firmy SOMFY, umożliwiające inteligentne sterowanie domem. Rolety zewnętrzne podtynkowe montuje się przed startem prac ociepleniowych, ale po zamontowaniu okien.

zewnętrzne rolety naokienne nadstawne

Zewnętrzne rolety naokienne w systemach SKT

System rolet SKT

Rolety ze skrzynkami wykonanymi z blachy aluminiowej.

Rolety elewacyjne/rolety adaptacyjne

Popularne rodzaje rolet zewnętrznych to rolety zewnętrzne elewacyjne. Przeznaczone są do montażu w już istniejących budynkach, bezpośrednio na elewacji lub we wnęce okiennej. Systemy dostępne są w różnych wariantach: SK, SKE, SKP, SKO, SKO-P. Wyjątkową cechą tego rozwiązania jest jego elastyczność w zakresie sposobu instalacji oraz możliwość podjęcia decyzji o montażu w dowolnym momencie.
Dzięki zastosowaniu dwóch warstw lakieru uzyskujemy wyższą wytrzymałość na ścieranie oraz ochronę przed wpływem czynników atmosferycznych. Roleta zewnętrzna elewacyjna może być wyposażona w niezależnie pracujące moskitiery, które działają oddzielnie od samej kurtyny. Standardowo, rolety są wyposażone w sterowanie ręczne, jednak istnieje możliwość ulepszenia ich poprzez dodanie napędu elektrycznego.

zewnętrzne rolety zewnętrzne elewacyjne

Zewnętrzne rolety elewacyjne w systemach SKE

System rolet SKE

Rolety w opcji ze skrzynkami ściętymi pod kątem 45 stopni, wykonanymi z aluminium ekstrudowanego.

Zewnętrzne rolety elewacyjne w systemach SK

System rolet SK

Rolety w opcji ze skrzynkami ściętymi pod kątem 45 stopni, wykonanymi z blachy aluminiowej.

Zewnętrzne rolety elewacyjne w systemach SKP

System rolet SKP

Rolety w opcji ze skrzynkami zaokrąglonymi, wykonanymi z blachy aluminiowej.

Zewnętrzne rolety elewacyjne w systemach SKO

System rolet SKO

Rolety w opcji ze skrzynkami owalnymi, wykonanymi z aluminium ekstrudowanego.

Zewnętrzne rolety elewacyjne w systemach SKO-P

System rolet SKO-P

Rolety w opcji ze skrzynkami owalnymi, wykonanymi z blachy aluminiowej.

Masz pytania o nasze rolety?
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz wiadomość. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Numer telefonu 71 725 78 87

Okna PCV Wrocław Mail [email protected]

Wycena Rolet

Zamów bezpłatną wycenę! Wystarczy, że prześlesz nam zestawienie stolarki lub wymiary otworów.

Przejdź do formularza

Rolety antywłamaniowe Wrocław

Rolety zewnętrzne stanowią element, który znacząco podnosi komfort korzystania z pomieszczeń, w których zdecydujemy się na ich montaż. W szczególności warto rozważyć instalację rolet zewnętrznych, gdy nie lubimy głośnych dźwięków dochodzących z zewnątrz. W przypadku niesprzyjającej aury, rolety aluminiowe zewnętrzne stanowią skuteczną ochronę naszych okien przed deszczem, śniegiem oraz wiatrem. Oprócz korzyści akustycznych i właściwości termoizolacyjnych rolety zewnętrzne mają jeszcze wiele innych zalet.

Montaż rolet zewnętrznych na oknach pełni także funkcję zabezpieczenia przed włamaniem. Zastosowanie aluminiowych rolet zewnętrznych na oknach zapewnia nam poczucie wygody i bezpieczeństwa. Dodatkowym atutem jest ochrona przed insektami, szczególnie jeśli zdecydujemy się na rolety wyposażone w niezależny system moskitiery. Dzięki temu, moskitiery skutecznie zabezpieczają nasze wnętrza przed niepożądanymi owadami.

Rolety antywłamaniowe Wrocław cena

W trosce o Twój komfort i maksymalną wygodę dajemy możliwość przeprowadzenia darmowego pomiaru w miejscu wyznaczonym przez klienta. Powierzając doświadczonym specjalistom zadanie pomiarów okien, zyskują Państwo pewność, że ich precyzja będzie rzeczywiście doskonała. Wycena rolet zewnętrznych jest całkowicie darmowa – wystarczy, że przekażesz nam niezbędne dane, np. wymiary otworów lub zestawienie stolarki.

Rolety antywłamaniowe Wrocław cennik

Rozwiązaniem, które praktycznie chroni nas na trzy sposoby, są rolety zewnętrzne. Perfekcyjnie izolują termicznie, zapewniają prywatność oraz skuteczną barierę akustyczną. Wykonane z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantują najwyższą jakość. Proponujemy różne rozwiązania, takie jak rolety zewnętrzne podtynkowe, adaptacyjne oraz nadstawne, aby poprawić energetyczny bilans budynku. W okresie zimowym istotnie przyczyniają się do obniżenia kosztów ogrzewania, natomiast w ciepłe dni, gdy słońce mocno świeci i panuje wysoka temperatura na zewnątrz, zapewniają przyjemny chłód. Dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom, rolety stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi.

Rolety zewnętrzne antywłamaniowe Wrocław

Wszystkie opisane wyżej systemy często są nazywane roletami antywłamaniowymi, jednak jest to niewłaściwe określenie. Można je raczej nazwać roletami zabezpieczającymi, które przede wszystkim pełnią rolę ochrony termicznej, chroniąc przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń latem oraz nie dopuszczając do strat ciepła w zimie. Dopiero później, te same rolety pełnią funkcję zabezpieczającą przed potencjalnym włamaniem, choć nie w takim stopniu jak systemy specjalnie przeznaczone do tego celu, czyli rolety antywłamaniowe w klasach RC2 i RC3.

Rolety antywłamaniowe reprezentują innowacyjny system, który harmonizuje estetykę i trwałość. Są one instalowane zarówno w nowo wznoszonych, jak i już istniejących budynkach. Ten produkt skutecznie spełnia swoją rolę, dzięki wzmocnieniu poszczególnych komponentów, takich jak m.in. prowadnice, których konstrukcja uniemożliwia ich odgięcie oraz wyjęcie profili roletowych. Dodatkowo, solidna konstrukcja kurtyny rolety skutecznie zabezpiecza ją przed uszkodzeniem w przypadku uderzenia. Aluprof był pierwszym producentem, który uzyskał dla swojego produktu trzecią klasę odporności na włamanie. Potwierdzono to poprzez badania przeprowadzone w akredytowanym laboratorium badawczym, zgodnie z normą PN-EN 1627:2011.

Rolety antywłamaniowe Wrocław ceny

Wielorakie rodzaje rolet, w tym także rolety zewnętrzne we Wrocławiu, rolety antywłamaniowe we Wrocławiu oraz rolety elektryczne we Wrocławiu, są dostępne w pełni spersonalizowane na wymiar. To pozwala na doskonałe dopasowanie każdej rolety do elewacji czy wnęki okiennej. W zakresie naszej oferty obejmującej rolety na wymiar, znajdują się rolety mieszkalne we Wrocławiu, rolety do domów we Wrocławiu, rolety hotelowe we Wrocławiu, rolety do szkół we Wrocławiu, rolety biurowe we Wrocławiu oraz nowoczesne rolety we Wrocławiu.

W naszym przedsiębiorstwie każdy produkt z asortymentu jest wyceniany indywidualnie, dostosowując się do rodzaju osłony okiennej oraz wymiarów. W celu uzyskania wstępnej wyceny rolet, prosimy o dostarczenie przybliżonych wymiarów, a nasi doradcy z pewnością wybiorą odpowiedni produkt spełniający Państwa oczekiwania. W przypadku zainteresowania naszą propozycją, oferujemy przyjazd w celu przeprowadzenia pomiaru, a następnie montażu rolet zewnętrznych.

Rolety zewnętrzne cena z montażem Wrocław

Przed przystąpieniem do procesu instalacji rolet zewnętrznych, nasi dedykowani specjaliści ds. obsługi klienta tworzą profesjonalną wycenę po dokładnym pomiarze przeprowadzonym w domu klienta, bądź po otrzymaniu niezbędnych danych. Po zaakceptowaniu wyceny, wyboru wariantu kolorystycznego oraz omówieniu szczegółów dotyczących sposobu montażu, rolety zewnętrzne są dostarczana na zamówienie, zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami Klientów.

Rolety o wymaganym rozmiarze, wybranym odcieniu oraz dopasowanym kształcie skrzynki są instalowane przez zespół wykwalifikowanych fachowców, posiadających długoletnie doświadczenie w montażu różnych typów osłon okiennych, zwłaszcza rolet zewnętrznych. Fachowy montaż rolet zewnętrznych to nasza specjalność, szczególnie na terenie Wrocławia. Poza granicami miasta nasze usługi obejmują teren o promieniu około 100 km. Procedura i sposób instalacji rolet zewnętrznych zawsze dostosowany jest do docelowego miejsca montażu.

Realizujemy profesjonalny montaż rolet zewnętrznych na obszarze całego miasta Wrocław oraz jego najbliższych okolic. Nasza oferta obejmuje kompleksową usługę montażu, włącznie z instalacją osłon, przyłączem elektrycznym i programowaniem silników. Dokonujemy precyzyjnych pomiarów we własnym zakresie, dostosowując się do dogodnych dla Ciebie godzin – również wieczorem. W przypadku lokalizacji we Wrocławiu i pobliskich miejscowościach dojazd do klienta jest całkowicie bezpłatny. Zapewniamy fachową oraz bezpieczną instalację, aby zamontowane rolety zewnętrzne działały niezawodnie i efektywnie przez wiele lat.

Rolety zewnętrzne Wrocław cena

Jeśli interesują Cię żaluzje pionowe, rolety zewnętrzne Wrocław i inne rozwiązania okienne, masz do wyboru bardzo dużo opcji. W tym przypadku warto jednak postawić na najwyższą jakość produktów od certyfikowanych producentów, a także fachowców, którzy zadbają o bezpieczny montaż rolety.

W naszej ofercie dostępne sa nowoczesne rolety zewnętrzne z ekstrudowanego aluminium, które tworzą w domu bezpieczną, komfortową przystań. Chronią przed hałasem zewnętrznym, niekorzystnymi warunkami pogodowymi (w tym przed promieniami słonecznymi i nadmiernym nagrzaniem) oraz utratą ciepła. W naszym asortymencie znajdziesz idealną roletę zewnętrzną dopasowaną do elewacji budynku. Poszczególne modele rolet występują w szerokiej gamie kolorystycznej i umożliwiają montaż zarówno w nowo wznoszonych budynkach, jak i tych modernizowanych.

Jeśli szukasz usług w kategorii „rolety zewnętrzne antywłamaniowe Wrocław”, „rolety zewnętrzne montaż Wrocław”, „rolety zewnętrzne Wrocław cena” – zachęcamy do wybrania naszej oferty rolety zewnętrzne Wrocław i skorzystania z darmowej wyceny w sklepie EFFRA!