Okna tarasowe Wrocław

Okna tarasowe w tych systemach dostępne są we wszystkich plastikowych systemach okiennych z naszej oferty.

Okna tarasowe PSK / HKS

Drzwi i okna tarasowe Wrocław z oferty EFFRA to idealne połączenie funkcjonalności, komfortu użytkowania i doskonałych parametrów technicznych. Sprawdź, jakie rozwiązania czekają na Ciebie w naszym salonie internetowym i przekonaj się, że warto zainwestować w wysokiej jakości okna tarasowe od renomowanych producentów.

Zalety drzwi

 • możliwość tworzenia dużych konstrukcji
 • atrakcyjna cena

Uw = -.-

wartość parametru uzależniona od wybranego systemu oraz pakietu szybowego.

Okna tarasowe PSK / HKS

Okna tarasowe HKS / PSK

Schematy otwierania

Dane techniczne

Maksymalny wymiar skrzydła 1500 x 2400 mm
Maksymalny ciężar skrzydła 200 kg
Zabezpieczenie antywłamaniowe do klasy RC2

Masz pytania o nasze okna?
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz wiadomość. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Numer telefonu 71 725 78 87

Okna PCV Wrocław Mail [email protected]

Wyceń okna tarasowe

Zamów bezpłatną wycenę! Wystarczy, że prześlesz nam zestawienie stolarki lub wymiary otworów.

Wyślij zapytanie

Okna tarasowe przesuwne Wrocław

Aktualnie niezwykle popularnym trendem w architekturze i wykańczaniu wnętrz są duże przeszklenia, zdobywające rosnącą renomę także w ramach budownictwa indywidualnego. Drzwi na taras stanowią doskonałe źródło dziennej naturalnego światła, otwierając przed nami rozległe perspektywy na ogród czy otaczającą przestrzeń. Współczesne strategie pozwalają na maksymalne zwiększenie powierzchni okiennej, przy równoczesnym redukowaniu masy całego systemu, co w rezultacie zapewnia niezwykłą funkcjonalność.

Zrealizowane z wyselekcjonowanych materiałów i szczegółowo dopracowane z myślą o izolacyjności, okna tarasowe przesuwne skutecznie ochronią przed utratą ciepła z pomieszczenia. Dzięki wyjątkowo lekkiej konstrukcji drzwi balkonowe/tarasowe można otworzyć bezszumowo, zapewniając w ten sposób dopływ świeżego powietrza. Potrafią być zaadaptowane do oczekiwań związanych z coraz bardziej znaczącym nurtem budownictwa pasywnego i oszczędzającego energię.

Okna tarasowe z montażem Wrocław

Jednym z kluczowych aspektów podczas wybierania odpowiednich drzwi tarasowych stanowi ich przeznaczenie i położenie w obrębie elewacji. Okno tarasowe umiejscowione w narożnikach powinno charakteryzować się zwiększoną odpornością na działanie wiatru. Specyfikacje techniczne definiują, czy danie drzwi zapewnią ciepło (poziom przewodzenia ciepła), oraz czy wytrzymają odpowiednie obciążenia. Warto zauważyć, że okna tarasowe przeważnie stanowią najczęściej użytkowany fragment konstrukcji okiennych wewnątrz domu.

Okna tarasowe Wrocław EFFRA to miejsce, w którym:

 • wspomożemy w doborze odpowiedniego rodzaju okien – zarówno pod kątem oczekiwań, jak i dostępności finansowej;
 • zapewnimy kompleksową usługę – od przeprowadzenia precyzyjnych pomiarów, poprzez wsparcie w procesie sprzedaży, aż po dostarczenie i profesjonalny montaż okien;
 • przedstawimy szeroką gamę najlepszych produktów;
 • gwarantujemy zawsze niskie ceny, dostosowane do budżetu Klientów.

Okna tarasowe HS Wrocław

Okna tarasowe, oparte na technologii podnoszono-przesuwnej HST, to wyroby, które dostarczają najwyższego komfortu, funkcjonalności oraz oszczędności energetycznej wśród systemów przesuwnych. Dzięki nim można stworzyć przeszklone panorama, która poza zapierającym dech w piersiach widokiem, zapewnia doskonałe natężenie światła wewnątrz pomieszczenia. Drzwi tarasowe/okna tarasowe wyróżniają się znakomitą izolacją termiczną i dźwiękową dzięki możliwości wyposażenia ich w bogate pakietu szybowe. Nawet przy większych wymiarach oraz trudniejszych materiałach szklanych otwieranie, przesuwanie oraz zamykanie okien tarasowych zachowuje płynność i nie wymaga dużego wysiłku. Dodatkowo, okna tarasowe w systemach podnoszono-przesuwnych wyposażone są w niski próg, co umożliwia kreowanie przestrzeni bezbarierowej.

Okna tarasowe antracyt Wrocław – okna tarasowe HKS/PKS

Okna tarasowe uchylno-przesuwne (HKS / PSK) stanowią produkty, które stanowią alternatywę dla tradycyjnych drzwi balkonowych. Pozwalają na stworzenie przeszkleń o rozległym zasięgu i wyjątkowej funkcjonalności, nie zajmując przy tym przestrzeni wewnętrznej w trakcie ich użytkowania. Ich otwieranie, przesuwanie oraz zamykanie przebiega płynnie i nie wymaga nadmiernego wysiłku. Za niezawodną pracę okien odpowiada wózek poruszający się po prowadnicy przymocowanej wzdłuż całej ramy i ukrytej za maskownicą.

Okna tarasowe uchylno-przesuwne dostępne są również w wersji z progami – o tej samej wysokości co ościeżnica. Takie rozwiązania znakomicie sprawdzają się zarówno w nowoczesnych projektach budowlanych, jak i w ramach termomodernizacji istniejących już budynków. Okna tarasowe uchylno-przesuwne są dostępne we wszystkich dostępnych systemach okien PCV.

Okna tarasowe nieotwierane Wrocław

Okna nieotwierane to nie jedynie większa przestrzeń przeszkleń wewnątrz pomieszczeń, ale również inne korzyści, które potrafią przekonać nawet najzagorzalszych miłośników tradycji do ich nabycia. Są tańsze, nawet o 30%, w porównaniu do ich otwieranych odpowiedników, co pozwala obniżyć koszty zakupu stolarki okiennej. To rezultat mniejszej liczby elementów oraz prostszej budowy. Poprzez te okna dostajesz szansę na instalację przeszkleń o większych wymiarach, które wprowadzą do wnętrza pomieszczenia światło naturalne w dużych ilościach.

Duże formaty okien stanowią integralny element nowoczesnej architektury, zatem jeśli jest możliwość, nie warto rezygnować z nich również ze względów estetycznych. Czy okna stałe są bardziej bezpieczne? Brak systemu ryglowania sprawia, że ich otwarcie za pomocą prostych narzędzi staje się trudniejsze. Co więcej, eliminuje się ryzyko przypadkowego otwarcia przez małe dzieci. Odejście od mechanizmów skutkuje również zredukowaną awaryjnością.

Okna tarasowe bezprogowe Wrocław

Drzwi tarasowe bezprogowe to świetne rozwiązanie – wyróżniają się niskim, prawie niezauważalnym progiem, który niweluje jakiekolwiek utrudnienia przy przechodzeniu przez drzwi, zwiększając tym  samym bezpieczeństwo mieszkańców i ich gości. Optymalnym rozwiązaniem jest wybór drzwi przesuwnych lub podnoszono-przesuwnych, które w przeciwieństwie do tradycyjnych, otwierających się do wewnątrz okien, nie wymagają dużej przestrzeni, pozwalając na lepszą aranżację wnętrza.

Okna tarasowe HST cena Wrocław

Ile kosztuję okna i drzwi tarasowe przesuwne w ofercie sklepu EFFRA? Ostateczna kwota uzależniona jest od wielu zmiennych aspektów:

 • Rozmiar, który będą zajmować na ścianie – czasami niezbędne są mniejsze okna tarasowe o szerokości około jednego metra, podczas gdy w innych przypadkach pożądane jest wyjątkowo obszerne, nawet sześciometrowe, przeszklone fragmenty ściany.
 • Liczba elementów – każdy z nich wymaga indywidualnych osprzętów itd.
 • Sposób otwierania okien/drzwi tarasowych.
 • Surowiec, z którego zostały wytworzone (PCV, aluminium, okna drewniane).
 • Producent – modele drzwi i okien tarasowych znanych firm są droższe, lecz także charakteryzują się wyższą jakością.
 • Atrakcyjność wizualna oraz jakość wykończenia.
 • Specyfikacja techniczna, np. izolacja termiczna itd.

W asortymencie EFFRA dostępne są też inne sprawdzone rozwiązania, jak rolety zewnętrzne, okna plastikowe (PCV), stolarka aluminium i inne. Prezentujemy szeroki wybór okien i drzwi od najlepszych producentów na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą już teraz!